Strona główna   ::   Odzyskiwanie danych - cennik   ::   Doświadczenie   ::   Dojazd

Nasze sukcesy

Narodowy Bank Polski
Od lutego 2010 r. nasz firma zajmuje się badaniem bezpieczeństwa danych na dyskach twardych w Narodowym Banku Polskim. Współpracujemy z Departamentem Informatyki i Telekomunikacji, nasze prace potrwają kilka miesięcy.

XV Forum Teleinformatyki
We wrześniu 2009 r. przedstawiliśmy nasze dotychczasowe dokonania w dziedzinie odzyskiwania danych z dysków twardych. Prezentacja odbyła się w ramach sesji pt. Forum Młodych Mistrzów - Ekonomiczne aspekty informatyzacji Państwa. Między innymi nasze prace zostały ogłoszone laureatem nagrody (jako grupa Badawcza IBS PAN).

Krajowa Konferencja Zastosowań Kryptografii ENIGMA
Nasze prace nad odzyskiwaniem danych przedstawiliśmy po raz pierwszy na Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii. Oprócz wystąpienia w materiałach konferencyjnych został zamieszczony nasz artykuł.

Nasza firma w prasie
Informacje o naszych badaniach nad dyskami znalazły się w magazynach: CHIP, Enter, IT w Administracji. Listę naszych artykułów znajdą Państwo w dziale "O nas" na stronie www.avidata.pl.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie www.avidata.pl. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Zapraszamy!


Strona główna   ::   Odzyskiwanie danych - cennik   ::   Doświadczenie   ::   Dojazd

© 2012 Avidata. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odzyskiwanie Danych